| | Piss | 07.06.2016, 17:43 X | | Veškeré info k následující akci je na hlavní stránce v novince. Chlastu zdar |
| Pepan | 07.06.2016, 12:30 X | | | Èau, v kolik budete hrát 17.6. ve Vopici? Od 18 do 20 hraje Èesko - Chorvatsko na ME ve fotbale. Doufám, že zaènete až tak ve 21 hod, abych vás stihl, protože pøed tím jdu koukat na fotbal do knajpy. Díky.. |
| Péïa | 29.04.2016, 19:19 X | | | V 19h cca. 45min., Mej se |
| Pepan | 27.04.2016, 09:15 X | | | Ahoj, v kolik zaènete hrát v sobotu na Císaøském ostrovì a jak dlouho? Dík. |
| Piss | 16.03.2016, 19:41 X | | Akce je v legendární knajpì Na smolíku pøímo na vlakovém nádraží v Klánovicích. Pozor! Boblíž klánovického lesa...  |
| Honza | 16.03.2016, 16:58 X | | | Èau, 2.4. máte napsáno Praha- Smolík. Kde to je? Díky. |
| Piss | 23.10.2015, 08:46 X | | | Hrajou tam snáma myslim SPOTS a mìlo by to zaèít nìjak v osum. |
| Pepan | 21.10.2015, 16:53 X | | | Zdarec, 6. listopadu hrajete v Praze sami nebo s nìkým? Od kolika?
Díky. |
| Quick the Godless | 16.07.2015, 17:16 X | | http://www.re-play.cz/novinky/arcade-games-museum-otevreno | Pro Mardu  |
| Piss | 24.06.2015, 08:30 X | | Zdar! Mìl si pøijít vèera do Vopice, nebylo by tam 17 lidí, ale 18 a to by bylo hned lepší      |
| mirasbednak | 21.06.2015, 20:22 X | | Zdary koukám že tady to lita , tak koukejte napsat kluci usaty tak zdar Paragrafu
 |
| Zvrácený | 24.04.2015, 12:21 X | | http://www.zvraceny.cz/video/58406-nejzvracenejsi-porno-co-sem-kdy-videl/ | Jako vidìl sem už hodnì, ale tohle mì fakt zabilo    |
| Piss | 26.03.2015, 23:24 X | | Hrajem už od osmi tak možná pak ještì stihneš do Vopice pøejed  |
| beerlover | 26.03.2015, 13:27 X | | | Èau, škoda že dìláte koncert v sobotu, když je ve Vopici Konflikt a v Rock cafe jsou Totáèi. Kurva se mám snad roztrhat.... |
| Adam | 21.03.2015, 13:29 X | | http://https://www.facebook.com/events/629736773828372/ | | Zdarek doražte...se opít na Zámek Visací,Plexis! |
| Jo a tady ten odkaz | 20.03.2015, 11:43 X | | https://www.youtube.com/watch?v=BLX9O0bJo5c&feature=youtu.be | Do pièe |
| Paragraf 219 | 20.03.2015, 11:43 X | | První jarní den, první jarní klípek. Taková mrdka, nudíme se...  |
| Alešek | 15.03.2015, 17:48 X | | http://bandzone.cz/_84025?at=info | | Zdar borci, poslechnìte tenhle song. Rumový král od kapely L.A. Beat. Myslím že se Vám bude moc líbit
https://www.youtube.com/watch?v=YCEiuqEhRtU |
| Piss | 02.03.2015, 00:00 X | | Dnes bylo Péïovi, zakládajícímu èlenu této grupy, dvornímu kytarystovi, excelentnímu zpìvákovi a sexsymbolu punkového podhoubí krásných 30 let. Dovoluji si za celou kapelu a všechny tøi fanoušky této bandy upøímnì a z celého srdce a pije gratulovat!!! Oslavy zapoèali vèera a skonèí se pøedpokládanou mohutnou pitkou na Žižkovský noci a to v klubu Kuøe v hodinkách v sobotu 14.3. a hrát by jsme mìli od 21 hodin... |
| marda | 03.11.2014, 23:43 X | | Mìli bysme hrát nìjak ze zaèátku tak radší doraž hned na osmou  |
| rumak | 03.11.2014, 23:08 X | | | Èus, v kolik zaèínáte hrát ve Vagonu? Hrajete jako první? Díky. Nechci vás propásnout... |
| Piss | 19.10.2014, 23:26 X | | A bylo... to tak bejvá kdyz zaène naplno období masakrù   |
| Quick | 03.10.2014, 12:54 X | | taky dneska bude pekny zverstvo      |
| Satriani | 03.10.2014, 10:49 X | | | vole dneska hrajete na politické akci- jste mrdky mediální :-D |
| marda | 14.08.2014, 10:26 X | | Marda co dává fotky na web asi tak dva mìsíce, koneènì nahodil fotky z legendárního festu, další budou pokraèovat, samozøejmì v obvyklym intervalu |
| | Copyright © Paragraf 219, SLP, marda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|