Kapela
Členové kapely
Hanz Piss

Činnost v kapele: zpěv,řev
Oblíbený chlast: pivo, zelená
Oblíbené kapely: Krucipüsk, Debustrol, Plexis, E!E,
Životní poslání: Budem chlastat dokaď nechcípnem!
Úchylky: Chcaní všeho druhu
Piss - H.Piss@seznam.cz
ICQ - 328-257-425
Milan Péďa

Činnost v kapele: Kytara, pokus o zpěv :-)
Oblíbený chlast: Pivo, rum
Oblíbené kapely: AC/DC, Led Zeppelin, Black Sabbath, Krucipusk, Alkehol, E!E, Tenacious D
Životní poslání: Chtěl bych být dobrým člověkem prospěšným společnosti!
Úchylky: Dětičky, mrtvolky, nařízlý žlázy
Péďa - pedamilan@seznam.cz

Jirka Dorost Marda

Činnost v kapele: Kytara
Oblíbený chlast: Pivo
Oblíbené kapely: Deadline, Tenacious D, Chuck Berry, E!E
Marda - jirkamarda@seznam.czVláďa Machr

Činnost v kapele: Basa
Oblíbený chlast: Pivo
Oblíbené kapely: Rise Againts, Strike Anywhere
Machr - machr.machr@seznam.czDejw

Činnost v kapele: udržovaní tempa mezi 160 a 190 bpm
Oblíbený chlast: desítka a dvanáctka, a pak vod 35% vejš, ale nejraději brčko a kolču.
Oblíbené kapely:Fear Factory, Bjork
Životní poslání:nemám žádný poslání a to je k posrání
Uchylky: čichání pyžmových pachů.Zkrácená a kompletní historie od Péďi
Part 1
Part 2
Part 3 (Shrnutí roku 2005)
Part 4 (Shrnutí roku 2006)
Part 5 (Shrnutí roku 2007)


Part 1:

Kapela vznikala na dvou místech: Já s Milanem alias Péďou posedlí tvrdší hudbou, jsme se rozhodli do toho světa rocku taky promluvit a něco vytvořit a tak se péďa začal asi tak před dvouma rokama učit řezat do kytary, já jsem chtěl hrát na bicí, ale z mojí leností jsem se k tomu nikdy nedokopal. Milan už asi po roce na kytaru hrál fakt solidne, já coby "nejlepší skladatel" v Evrope měl už asi pět textíku (o holce,dítě msty, proč a ješte něco už nevim co, ale stejně vás to nezajímá co šmejdi?) no a furt se nic nedělo. S Milanem pak chvilku zkoušel totální pankáč od něj ze školy a já ř íkal že bicí vzdávám a že budu radši zpívat.
To jsme se ješte chteli jmenovat ETAVÍRO. Jenže to nikam nevedlo a tak když Milana představil náš společný kamarád Miki Morousovi (na koncertě E!E) začlo se to hejbat. Morous mu řek, že zkoušej s pankym v nějaký zkušebne taky ve dvou (model na to asi kouril jako vždycky) a že to taky nikam nevede (no ono bicí z basou musel bejt fakt saigon) no a tak ho pozval na zkoušku. Milan z toho byl fakt nadšenej a když mi řekl po dvou zkouškách že zkoušeli moje písnicky a že to melo štávu začlo mě to trochu srát, a tak jsem se na ně šel mrknout a Milan mě vytáh k mikrofonu ať zpívám, bylo to super, když jsem se pak podíval na ty otrávený ksichty morouse a pankáče (pozdeji jsem zjistil že se tak tvářej furt) ř íkal jsem si, že to asi neklapne, ale chodili jsme dál. Asi po 4 zkouškách se tam poprvé objevil model, bylo to snim špatný, chodil na každou třetí zkoušku (pozdeji nám vysvetlil, že už tam s pankácem chodil dřív, ale nikam to nevedlo tak na to kouril) a byli jsme komplet.
Oficiálně jsme začali zkoušet někdy začátkem dubna a jaké bylo naše překvapení když nám koncem kvštna jako by nic řekl pankáč"Jo hele příští tejden zkouška nebude, protože máme v pátek koncert". Fakt hustý. Museli jsme to jít probrat kam jinam než do hospody a tam jsme se konečně vážne trošku víc poznali (z vyjímkou modela který svou absencí nikoho nepřekvapil), zjistili jsme, že jsme všichni totální magoři a že nám to spolu určitě půjde.
První koncert začátkem ř íjna v Modranech v klubu karambol se myslím vyvedl nad očekávání. Věděli jsme, že umíme hovno a tak jsme chtěli , alespon kamarády, kterých se tu sešlo opravdu dosti alespon pobavit (viz převleky na fotkách v galerii). Dělali jsme předkapelu kapele EKLHAFT , která slavila deset let vzniku a s kterou jsme se samozrejme nemohli rovnat , ale užili jsme si to! Za čtrnáct dní byl koncert další v Komořanech a to v pankácovo takřka domovském klubu BAŽINA, opět s EKLHAFTEM. Trošku horší zvukově, ale taky bomba, hlavne ta kalba po tom, no něco neuvěřitelnýho zvláště když jeden člen naší kapely, nebudu jmenovat jen napovím MOD-L odjel ve tři ráno asi z 6,8 promilema v krvi domu svým rádoby vozem. No nic.
Přes prázdniny to bylo slabší z duvodu množství prázdninových kalb a tak třetí koncert se uskutečnil konečne také u nás v KD Letnanka. Koncert byl jak zvukem tak atmosférou určite nejlepší( chtel bych hlavne podekovat 150 bláznum kteří si přišli poslechnout takový hovada). Ani předkapela CPZ (cela předběžného zadržení) určitě nezklamala. A tak tu určitě pokřtíme připravené cédécko s názvem KLUK BRITSKEJ což odhaduji tak na polovinu října.
Tak to je asi tak všechno. Nejsem žádnej spisovatel tak sorry za úpravu, drobný chybičky a podobně. ROCKU ZDAR VÁŠ HANZ PISSSSSSSSSSSS §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§219


Bývalý a dlouholetí členové

Jirka Levák Cajk

Činnost v kapele: Bicí
Oblíbený chlast: pivo rum
Oblíbené kapely: Judast Priest, Paragraf 219, Poruchy spánku
Životní poslání: Všechno je CAJK!
Úchylky: Análněpohlavněfekálněbrutální sexuální styky s ovečkama a jiným domácím zvířectvem!
Cajk - levej.cajk@seznam.cz


Mára Punky

Činnost v kapele: Basový nástroj
Oblíbený chlast: Pivo, vodka
Oblíbené kapely: Chaos UK, Misfits, Sepultura, Soufly
Životní poslání: bejt punk
Úchylky: za každejch okolností
Punky - Paragraf-219Mara@seznam.czDlouholetý bedňák kapely který nikdy nic netahal

Miras Bedňák

Případně zaskočí na jakýkoli nástroj. Mimo jeho hlavní skvost kterým je famózní zpěv zvládne i kytaru, harmoniku, kostelní varhany, basu a popřípadě bicí. Hraje na všechno, je nejlepší a vždycky na šrot!
Copyright © Paragraf 219, SLP, marda